Listopadová výzva „Sport nás spojuje“

17. 10. 2024 - Mgr. Dagmar Ledabylová

Připravili jsme pro vás skvělou pohybovou výzvu!

Každý den věnujte alespoň 30 minut pohybu (běh, chůze, tanec, sport atd.). Své aktivity si zapisujte do třídní tabulky. Vyhrává třída s nejvyšším průměrným počtem minut pohybu na žáka! Akce probíhá celý listopad a vítěze čeká skvělá odměna. Jdete do toho?

Jak to bude probíhat?

Každý den se snažte věnovat alespoň 30 minut jakékoli pohybové aktivitě. Může to být běh, chůze, tanec, sportovní trénink, cvičení doma, plavání nebo i třeba procházka se psem. Prostě cokoliv, co vás baví.

Jak budete zaznamenávat své aktivity?

Ve vaší třídě bude tabulka, kde si budete každý den zapisovat, jak dlouho jste se věnovali pohybové aktivitě. Tabulka bude přístupná všem, aby každý mohl sledovat, kolik času věnujete pohybu.

Jak se určí vítěz?

Vyhrává ta třída, která bude mít na konci měsíce v průměru nejvyšší počet minut pohybu na žáka. Takže je důležité nejen se hýbat co nejvíc, ale také zapisovat všechny své aktivity poctivě. Aktivita musí trvat minimálně 30 minut, aby se započítala.

Co můžete vyhrát?

Kromě toho, že se budete cítit lépe, vítězná třída získá super odměnu! Co to bude, se dozvíte na konci měsíce, ale věřte, že to stojí za to.

Akce začíná 1. listopadu a běží celý měsíc, takže máte dost času ukázat, co ve vás je. Jdete  do toho? Začněte plánovat své aktivity a pojďme společně ukázat, jak se umíme hýbat!