Úspěšné florbalistky

27. 6. 2023 - ZŠ Slušovice

Děkujeme florbalistkám ZŠ Slušovice.

Florbalový kroužek dívek dívek 6. - 8. ročníku se scházel k pravidelným tréninkům každé pondělí. A že se poctivě trénovalo bylo vidět i na výsledcích utkání, které děvčata během školního roku odehrála.  První výzvou byla utkání v rámci Podřevnické sportovní ligy, kdy naše týmy (mladší i starší dívky) zvítězily v celém turnaji, kterého se zúčastnily základní školy Zlín-Štípa, Želechovice nad Dřevnicí, Kašava, Trnava. Na jaře jsme si pozvali k přátelskému utkání florbalistky ze ZŠ Želechovice nad Dřevnicí. Ve vyrovnaném utkání naše dívky opět zvítězily. Celou sezonu jsme zakončili utkáním s reprezentací ZŠ Fryšták. I v tomto střetnutí dívky potvrdily svou formu. Utkání proběhlo ve vysokém tempu a nasazení, naše holky se nazalekly ani sestavy Fryštáku s několika kvalitními hráčkami z 9. ročníku a Fryšták porazily. Celá sezonu tak můžeme označit za velmi vydařenou a těšíme se na další, kterou bychom chtěli na podzim zahájit tradičním turnajem v Otrokovicích.

Děkujeme všem dívkám, které se na úspěších podílely.

Jsou to (v abecedním pořadí, dle tříd):

• Silvie Adámková, Eliška Duroňová, Veronika Hanáková, Adéla Kolářová, Natálie Ladmová, Hana Martínková, Monika Pavlová, Karina Syvak, Sabina Škubicová (6.A)
  • Vanesa Čalová, Margita Rácová (6.B)
  • Sofie Garguláková, Natálie Skácilová (6.C)
  • Natálie Březíková, Eliška Hajdová, Ema Jüngerová, Jolana Pazourková (7.A)
  • Lucie Krejčí, Nikol Šínová, Nikola Štěpánová (7.B)
  • Simona Vykopalová (7.C)
  • Nella Běhunčíková, Kateřina Hanáková (8.A)